Smoothie z sokiem z Rokitnika z serii Soki Świata

Napój
Łatwy
3 min
1

W smaczny sposób uzupełnij witaminę C z sokiem z rokitnika z serii Soki Świata.

Czego potrzebujesz:

  • 1 mały banan
  • 1 pomarańcza bez pestek i skórki
  • 150 ml zimnej wody, napoju roślinnego lub mleka
  • 50 ml soku Rokitnik z serii Soki Świata

Przygotowanie:

W kielichu blendera lub wysokim naczyniu umieszczamy pokrojony na mniejsze kawałki 1 banan, obraną ze skórki i podzieloną na cząstki 1 pomarańczę, 150 ml zimnej wody oraz 50 ml soku z rokitnika. Całość blendujemy około 1 minuty. Gotowy koktajl spożywamy bezpośrednio po przyrządzeniu. Smoothie zawiera dawkę witaminy C pokrywającą całodzienne zapotrzebowanie na wit. C, dzięki dodatkowi banana jest pożywne i nie jest konieczne dodatkowe dosładzanie. Tak przygotowany koktajl najlepiej spożywać rano.

SOK Z ROKITNIKA 100%

Dieta ketogeniczna

Dieta ketogenna jest dietą radykalnie niskowęglowodanową, której głównym założeniem jest tak znaczne ograniczenie spożycia węglowodanów przy jednoczesnym zwiększeniu podaży tłuszczu, by wprowadzić organizm w stan ketozy.

Zobacz artykuły i przepisy

Blu

Blu to linia preparatów zawierająca wyjątkową kompozycję składników, opartą na podwójnie standaryzowanym na zawartość polifenoli ...

Dowiedz się więcej

Strona korzysta z plików cookies. Są to pliki pozwalające na korzystania z narzędzi analitycznych, marketingowych oraz społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.

Rozumiem i akceptuję