Suplindex

Katalog SUPLINDEX powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie na rzetelną informację o suplementach, potrzebę transparentności rynku oraz przeciwdziałanie chaosowi informacyjnemu i dezinformacji występujących na rynku suplementów diety. Suplementacja diety może stanowić element właściwej profilaktyki zdrowotnej i należy do ważnych obszarów Zdrowia Publicznego. Powinna być stosowana racjonalnie, w oparciu o rzetelne, potwierdzone informacje o produktach. Mamy nadzieję, że narzędziem, które w tym pomoże jest SUPLINDEX.

Katalog suplementów diety SUPLINDEX to wykaz wybranych suplementów diety zgłoszonych do Głównego Inspektoratu Sanitarnego, aktualnie dostępnych na polskim rynku aptecznym. W projekcie wzięty udział firmy, którym szczególnie zależy na rzetelnym przekazie informacji do farmaceuty oraz pacjenta. Podmioty te wykazały się dużą odpowiedzialnością za jakość polskiego rynku udostępniając pełne dokumentacje produktowe i aktywnie uczestnicząc w tworzeniu katalogu.

Nadzór merytoryczny nad publikacją pełni Rada Programowa SUPLINDEX, w skład której wchodzą wybitni eksperci w branży suplementów diety. Katalog powstał, aby stworzyć możliwość szybkiego odszukania informacji o suplementach diety, a tym samym podjęcia trafnej decyzji odnośnie doboru preparatu. SUPLINDEX w swojej misji pragnie docierać do specjalistów z branży OCHRONY ZDROWIA oraz pacjentów z rzetelną, zweryfikowaną informacją na temat suplementów diety. Wierzymy, że nasza działalność przyczyni się do uporządkowania polskiego rynku suplementów diety, na którym zapanował chaos informacyjny.

Strona korzysta z plików cookies. Są to pliki pozwalające na korzystania z narzędzi analitycznych, marketingowych oraz społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.

Rozumiem i akceptuję