Trade Marketing Manager

Zakres obowiązków

·         Tworzenie wspólnie z Brand Managerem strategii trade marketingowej dla marek

·         Opracowanie koncepcji materiałów POS dla aptek, sklepów i sieci handlowych

·         Wdrażanie i nadzór programów/projektów wsparcia sprzedaży (katalogi, programy lojalnościowe, konkursy, prezentacje, eventy, itp.)

·         Współpraca z działem sprzedaży w celu realizacji target’ów sprzedażowych

·         Planowanie i realizacja akcji sprzedażowych

·         Raportowanie i ocena skuteczności działań promocyjnych

·         Obsługa sklepu internetowego

·         Zarządzanie budżetem promocyjnym.

Od kandydatów oczekujemy:

·         Wykształcenie wyższe (kierunki: marketing, zarządzanie, ekonomia lub pokrewne) – warunek konieczny

·         Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·         Dobra znajomość programów pakietu MS Office (Excel, Word oraz PowerPoint)

·         Znajomość rynku materiałów reklamowych oraz doświadczenie we współpracy z agencjami

·         Wysoko rozwinięte zdolności analityczne

·         Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i innymi działami

·         Umiejętność strategicznego myślenia

·         Kreatywność, dynamizm i wytrwałość w dążeniu do celu

·         Bardzo dobra organizacja pracy własnej

·         Dyspozycyjność

·         Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

·         Umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem

·         Motywujący system wynagrodzenia

·         Odpowiedzialną i ciekawą pracę w dynamicznym zespole

·         Prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie cv bezpośrednio w siedzibie firmy w dziale kadr lub wysłanie cv drogą elektroniczną na adres: hr@oleofarm.com w temacie maila wpisując numer referencyjny TMM/W/2019

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej aplikacji, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji, prowadzonych przez Oleofarm sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych [tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922].”

Informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Oleofarm sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (52-407), ul. Mokronoska 8. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą przez okres aktualnej rekrutacji oraz jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę przez okres przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 1 roku. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iodo@ensiskancelaria.com.

Posiada Pani/Pan prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, żądania zaprzestania przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez złożenie stosownej dyspozycji w siedzibie, pisemnie lub elektronicznie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami Kodeksu Pracy oraz przepisów wykonawczych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Rozumiem i akceptuję