Praktykant w Dziale Utrzymania Ruchu

Do naszego zespołu poszukujemy pasjonatów techniki, studentów ostatnich lat studiów na kierunkach: mechanika, automatyka, elektronika lub elektrotechnika. Z nami wykorzystasz swój potencjał i będziesz mieć wpływ na doskonalenie efektywności i wydajności procesów produkcyjnych w polskiej firmie promującej prozdrowotne wartości.

Zadania podczas praktyki:

• Prowadzenie dokumentacji technicznej (rysunek techniczny, instrukcje techniczne, DTR);
• Opracowywanie projektów instrukcji;
• Udział w organizacji/tworzeniu magazynu technicznego;
• Udział w realizowanych procesach technicznych (konserwacje i remonty maszyn).

Wymagania

• Dyspozycyjność w wymiarze min. 3 dni tygodniowo – warunek konieczny;
• Znajomość rysunku technicznego i tworzenia dokumentacji technicznej;
• Inicjatywa i kreatywność w procesie wdrażania nowych rozwiązań.

Oferujemy

• Bezpłatną praktykę w oparciu o umowę o praktykę absolwencką lub studencką.
• Zdobycie doświadczenia w polskiej firmie o znaczącej pozycji rynkowej i rozpoznawalnej marce na rynku;
• Rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w ciekawych projektach wewnętrznych;
• Możliwość podjęcia stałej współpracy po zakończeniu 3-miesięcznej praktyki;

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysłanie cv drogą elektroniczną na adres: hr@oleofarm.com w temacie maila wpisując numer referencyjny PR/DUR/2019

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej aplikacji, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji, prowadzonych przez Oleofarm sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych [tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922].”

Informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Oleofarm sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (52-407), ul. Mokronoska 8. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą przez okres aktualnej rekrutacji oraz jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę przez okres przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 1 roku. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iodo@ensiskancelaria.com.

Posiada Pani/Pan prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, żądania zaprzestania przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez złożenie stosownej dyspozycji w siedzibie, pisemnie lub elektronicznie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami Kodeksu Pracy oraz przepisów wykonawczych jest dobrowolne,
ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Strona korzysta z plików cookies. Są to pliki pozwalające na korzystania z narzędzi analitycznych, marketingowych oraz społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.

Rozumiem i akceptuję