Spotkaj się z naszym ekspertem

Firma OLEOFARM w trosce o Państwa zdrowie, odporność i witalność, od stycznia 2011 roku wprowadziła cykl porad dietetycznych. Dewizą naszej firmy jest nawiązanie bliskich relacji z naszymi klientami, poprzez otwartość, dostępność i dyspozycyjność naszych dietetyków, którzy w najlepszych aptekach służą Państwu pomocą. Nasi wykwalifikowani dietetycy, razem z Państwem wypełnią ankietę, w której zawarte są pytania dotyczące Państwa stanu zdrowia, nawyków żywieniowych, trybu życia oraz zachowań prozdrowotnych. Dzięki fachowej interpretacji ankiety nasz dietetyk będzie mógł wskazać Państwa prawidłowe i nieprawidłowe zwyczaje dietetyczne oraz opracować indywidualne zalecenia i porady, dostosowane do Państwa potrzeb.

advice-icon

W czasie konsultacji nasz dietetyk rozwiąże wszelkie Państwa wątpliwości dotyczące prawidłowego odżywiania oraz chętnie odpowie na wszystkie nurtujące Państwa pytania. 

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do skorzystania z bezpłatnych porad dietetycznych w wyznaczonych punktach aptecznych.