Przedstawiciel Handlowy ds. Rynku Detalicznego

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: ph@oleofarm.com
W tytule prosimy zaznaczyć numer referencyjny ogłoszenia: PH_DET/województwo/miasto
(prosimy wpisać województwo i miasto preferowane przez kandydata)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej aplikacji, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji, prowadzonych przez Oleofarm sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych [tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922].”

Informujemy, że cv nie zawierające numeru referencyjnego nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Rozumiem i akceptuję