2002 “Najważniejszy w każdym działaniu jest początek” (Platon)

Założenie firmy Oloefarm w Pietrzykowicach koło Wrocławia. Rozpoczęto działalność jako Zakład Produkcji Olejów Farmaceutycznych i Kosmetycznych.

2003/2004 Sprawne zarządzanie kluczem do rozwoju

Rozpoczęto produkcję olejów roślinnych z nasion m. in. wiesiołka, ogórecznika i lnu. Dzięki nowoczesnym technologiom i sprawnemu systemowi zarządzania w bardzo krótkim czasie powstała szeroka gama olejów zimno-tłoczonych. Bogata gama olejów zimno-tłoczonych zyskała duże uznanie na rynku jako linia „Oleje Świata”. Do dziś seria „Oleje Świata” jest uzupełniana o kolejne produkty – na chwilę obecną liczy aż 18 różnych olejów.

2004 Realizacja celów z zachowaniem wymaganych standardów

Wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2000, który odzwierciedla rzeczywiste wysokie standardy jakościowe przedsiębiorstwa i zapewnia ich ciągłą optymalizację.


2009 Świadomość wspólnych celów

Powstał nowy zespół przedstawicieli medycznych w celu budowania pozytywnych relacji z klientami.

pani-radzi

 

2008 Budowanie relacji

Powstała pierwsza grupa przedstawicieli farmaceutycznych oraz przedstawicieli handlowych w branży FMCG.

relacje

 

 

2005-2007 Nagrody i uznanie mobilizuja

Zdobycie pierwszych nagród, m. in. jako producent, w kategorii Zdrowa Żywność, Olejów Świata uzyskiwanych metodą „na zimno”. Dynamiczny rozwój firmy przyczynił się do produkcji suplementów diety i zdrowej żywności, dostępnych w kategoriach:


Czerwiec 2011

Marka Collaflex została wyróżniona Nagrodą Profesorów Farmacji. Nagroda promuje rzetelnych i uczciwych producentów oraz wskazuje suplementy o wartościach odżywczych lub fizjologicznych potwierdzonych opinią naukowych autorytetów.

collafex

 Maj 2011

Dnia 17 maja 2011 r. o godzinie 14.00 przy ulicy Mokronoskiej we Wrocławiu odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod fundamenty nowej fabryki Oleofarm.

niewiem

 

2010 Wokół nauki

Odbyła się pierwsza konferencja medyczna organizowana przez Oleofarm pod hasłem: „Aktualności w Neonatologii i Pediatrii”, w której wzięło udział blisko 150 lekarzy. Podczas spotkania odbyły się wykłady prof. dr hab. n. med. Jerzego Szczapy, dr hab. n. med. Jarosława Walkowiaka oraz prof. dr hab. n. med. Andrzeja Piotrowskiego , pt. “Suplementacja witaminowa noworodka i małego dziecka”, “Fizjologiczna odporność u noworodka i małego dziecka”, “Znaczenie długołańcuchowych kwasów tłuszczowych w wieku rozwojowym”.


Czerwiec 2012


Nowa siedziba firmy. Czas na przeprowadzkę

Dzięki dynamicznemu rozwojowi naszej firmy, możemy inwestować w nowoczesne linie produkcyjne, korzystać z najnowocześniejszego zaplecza laboratoryjnego i oferować naszym pacjentom preparaty najwyższej jakości. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zaplecze, z którego będziemy korzystali od czerwca 2012 r. Nasza nowa siedziba powstała przy ulicy Mokronoskiej 8 we Wrocławiu. To nowoczesny i innowacyjny zakład produkcyjny, który spełnia europejskie normy i standardy w zakresie bezpieczeństwa produkcji i komfortu pracy naszego zespołu. Jesteśmy dumni z faktu, że od dziś, możemy zaprosić Was do naszej nowej siedziby

nowa-siedziba

 

 

 Styczeń 2012

Sześć marek zostało wyróżnionych Nagrodą Profesorów Farmacji.

 

6-produktow-profesorow-farmacji

Grudzień 2011

Marka D Vitum i KiD Vitum nr 1 w Polsce wg danych IMS 12/2011

 

KID-vitum-D-vitum


Wrzesień 2012 Nowe Trendy w Neonatologii

W dniu 21-22.09.2012 r. na Zamku Książ odbyła się II Międzynarodowa Konferencja Neonatologiczna organizowana przez Oleofarm pod hasłem: „Nowe trendy w Neonatologii”, w której uczestniczyło blisko 320 lekarzy. W konferencji wzięli udział znani i szanowani wykładowcy, moderatorzy z Polski i zagranicy. Konferencja odbyła się pod naukowym patronatem Katedr i Klinik Neonatologii Uniwersytetów Medycznych w Poznaniu i we Wrocławiu, przy współpracy z Polskim Towarzystwem Neonatologicznym i Polskim Towarzystwem Medycyny Perinatalnej. Podczas dwudniowych sesji wykładowych uczestnicy mieli możliwość wysłuchania ciekawych wykładów i dyskusji na nurtujące pytania w zakresie opieki nad noworodkiem oraz z nowymi doniesieniami naukowymi oraz przedstawienie ich skutecznej implementacji w codziennej praktyce klinicznej.

Grudzień 2012 Godło „DOBRA MARKA 2012 – Jakość, Zaufanie, Renoma”

Tytuł „DOBRA MARKA 2012 – Jakość, Zaufanie, Renoma” otrzymują najlepsze, najbardziej dynamiczne i najlepiej rozpoznawane marki na rynku polskim

 

dobra-marka