LIGUNIN

Marka Ligunin została stworzona z myślą o kobietach będących w wyjątkowym, a jednocześnie naturalnym etapie swojego życia. Produkty zostały oparte o roślinne składniki: len (Ligunin) oraz połączenie lnu i chmielu (Ligunin Termostop). Rośliny te zawierają lignany lniane i 8-prenylnaringeninę (8-PN). Są to naturalne związki roślinne podobne do estrogenów – fitoestrogeny, które zaleca się kobietom w okresie menopauzy. Lignany lniane pochodzące z lnu, regulują aktywność hormonów płciowych poprzez przyłączanie się do receptorów estrogenowych. Chmiel zwyczajny pomaga łagodzić objawy menopauzy, takie jak uderzenia gorąca, pocenie się oraz niepokój i rozdrażnienie.

Ligunin
60 kapsułek

Ligunin® , 60 kapsułek

Produkt Ligunin® to suplement diety dedykowany jest kobietom w okresie menopauzy. Zawiera lignany lniane – fitoestrogeny uzyskane z siemienia lnianego, które mają zdolność regulacji aktywności hormonów płciowych w organizmie. Lignany lniane wykazują podobne właściwości do estrogenów, dlatego wpływają korzystnie na zachodzące procesy fizjologiczne zależne od estrogenów.

Pełny opis produktu

Ligunin TERMOSTOP
60 kapsułek

Ligunin® TERMOSTOP, 60 kapsułek

Ligunin® TERMOSTOP suplement diety to preparat polecany dla kobiet w okresie menopauzy. Zawiera ekstrakt z szyszek chmielu standaryzowany na zawartość 8-prenylnaringeniny, która należy do grupy fitoestrogenów roślinnych mających strukturę podobną do budowy żeńskich hormonów (estrogenów). Chmiel zwyczajny pomaga łagodzić oznaki menopauzy, takie jak uderzenia gorąca, pocenie się, niepokój oraz rozdrażnienie. Dodatkowo lignany lniane regulują gospodarkę hormonalną.

Pełny opis produktu

więcej informacji

www