COLOFLOR

Linia Coloflor to seria produktów zawierających szczepy bakterii probiotycznych.

Są to preparaty przeznaczone dla dzieci od 1 dni życia:
– Coloflor Cesario krople dla noworodków i niemowląt urodzonych przez cesarskie cięcie
– Coloflor Cesario saszetki dla noworodków i niemowląt urodzonych przez cesarskie cięcie
– Coloflor Baby krople dla niemowląt od 1 dni życia i dzieci
– Coloflor Baby saszetki dla niemowląt od 1 dni życia i dzieci
– Coloflor Max dla dzieci powyżej 6 roku życia i dorosłych

Coloflor cesario krople
5 ml

Coloflor cesario krople, 5 ml

suplement diety

Coloflor cesario to preparat w postaci kropli przeznaczony dla noworodków i niemowląt urodzonych przez cesarskie cięcie. Zawiera 3 szczepy żywych kultur bakterii wyselekcjonowane ze względu na skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone w badaniach naukowych: Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103), Lactobacillus fermentum (CECT5716) Hereditum® oraz Bifidobacterium infantis M-63.

Pełny opis produktu

Coloflor baby krople
5 ml

Coloflor baby krople, 5 ml

suplement diety

Coloflor baby to preparat w postaci kropli , zawierający żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103). Szczep ten jest jednym z najlepiej poznanych szczepów bakteryjnych, którego korzystne działanie zostało potwierdzone w licznych badaniach naukowych.

Pełny opis produktu

Coloflor Max
24 kapsułki

Coloflor Max, 24 kapsułki

suplement diety

Coloflor max zawiera 6 mld mikrokapsułkowanych żywych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) w jednej kapsułce oraz inulinę. W celu ochrony bakterii zawartych w preparacie Coloflor max, zastosowano dwie technologie: mikrokapsułkowanie komórek bakterii i innowacyjne kapsułki DRCAPS™.

Pełny opis produktu

Coloflor baby
12 saszetek

Coloflor baby, 12 saszetek

dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia medycznego

Coloflor baby jest preparatem w postaci proszku do sporządzania zawiesiny doustnej, zawierającym mikrokapsułkowane, żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103). Szczep ten jest jednym z najlepiej poznanych szczepów bakteryjnych, którego korzystne działanie zostało potwierdzone w licznych badaniach naukowych.

Pełny opis produktu

Coloflor cesario
30 saszetek

Coloflor cesario, 30 saszetek

suplement diety

Coloflor cesario to preparat w postaci proszku do sporządzania zawiesiny doustnej, przeznaczony dla noworodków i niemowląt urodzonych przez cesarskie cięcie. Zawiera 3 szczepy żywych kultur bakterii wyselekcjonowane ze względu na skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone w badaniach naukowych: Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103), Lactobacillus fermentum (CECT5716) Hereditum® oraz Bifidobacterium infantis M-63.

Pełny opis produktu

więcej informacji

www