COLLAFLEX

Collaflex to suplement diety, który dostarcza organizmowi składników pomagających dbać o sprawne stawy.

Collaflex osteum to suplement diety, który dostarcza organizmowi składników pomagających dbać zarówno o sprawne stawy, jak też i kości.

Collaflexin jest wyrobem medycznym, służącym regeneracji chrząstki stawowej i dostarczającym składników, które występują naturalnie w stawach.

Collaflex
60 kapsułek

Collaflex

60 kapsułek

Suplement diety

Collaflex to produkt polecany osobom dbającym o utrzymanie prawidłowej kondycji chrząstki i kości. Posiada w swoim składzie Collatrin®, który zawiera składniki tkanki chrzęstnej: kolagen typu II, siarczan chondroityny oraz kwas hialuronowy. Występują one w zhydrolizowanej, niskocząsteczkowej formie charakteryzującej się wysoką wchłanialnością z przewodu pokarmowego. Collaflex zawiera także witaminę C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki i kości.

Pełny opis produktu

Collaflex
120 kapsułek

Collaflex

120 kapsułek

Suplement diety

Collaflex to produkt polecany osobom dbającym o utrzymanie prawidłowej kondycji chrząstki i kości. Posiada w swoim składzie Collatrin®, który zawiera składniki tkanki chrzęstnej: kolagen typu II, siarczan chondroityny oraz kwas hialuronowy. Występują one w zhydrolizowanej, niskocząsteczkowej formie charakteryzującej się wysoką wchłanialnością z przewodu pokarmowego. Collaflex zawiera także witaminę C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki i kości.

Pełny opis produktu

Collaflex Osteum
60 kapsułek

Collaflex Osteum

60 kapsułek

suplement diety

Collaflex Osteum to preparat polecany jest osobom dbającym o utrzymanie prawidłowej kondycji chrząstki i zdrowych kości, zwłaszcza osobom starszym i osobom aktywnie uprawiającym sport. Zawiera w składzie Collatrin®, który dostarcza składniki występujące w tkance chrzęstnej: kolagen typu II, siarczan chondroityny oraz kwas hialuronowy. Ponadto zawiera witaminy: C, D3 i K2. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki i kości, a ponadto pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Witamina K oraz witamina D pomagają w utrzymaniu zdrowych kości.

Pełny opis produktu

Collaflexin
1 ampułkostrzykawka 2 ml

Collaflexin

1 ampułkostrzykawka 2 ml

Collaflexin to wyrób medyczny w postaci ampułkostrzykawki, zachowujący się jak substytut płynu maziowego stawów objętych osteoartrozą, wywołaną czynnikami mechanicznymi lub degeneracją stawów, która powoduje bolesność oraz zmniejszoną ruchomość stawów. Może być stosowany wyłącznie przez personel medyczny.
Pełny opis produktu

więcej informacji

www