COLLAFLEX

Collaflex to suplement diety, który dostarcza organizmowi składników pomagających dbać o sprawne stawy.

Collaflex osteum to suplement diety, który dostarcza organizmowi składników pomagających dbać zarówno o sprawne stawy, jak też i kości.

Collaflexin jest wyrobem medycznym, służącym regeneracji chrząstki stawowej i dostarczającym składników, które występują naturalnie w stawach.

Collaflex
60 kapsułek

Collaflex

60 kapsułek

Suplement diety

Collaflex to produkt polecany osobom dbającym o utrzymanie prawidłowej kondycji chrząstki i kości. Posiada w swoim składzie Collatrin®, który zawiera składniki tkanki chrzęstnej: kolagen typu II, siarczan chondroityny oraz kwas hialuronowy. Występują one w zhydrolizowanej, niskocząsteczkowej formie charakteryzującej się wysoką wchłanialnością z przewodu pokarmowego. Collaflex zawiera także witaminę C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki i kości.

Pełny opis produktu

Collaflex
120 kapsułek

Collaflex

120 kapsułek

Suplement diety

Collaflex to produkt polecany osobom dbającym o utrzymanie prawidłowej kondycji chrząstki i kości. Posiada w swoim składzie Collatrin®, który zawiera składniki tkanki chrzęstnej: kolagen typu II, siarczan chondroityny oraz kwas hialuronowy. Występują one w zhydrolizowanej, niskocząsteczkowej formie charakteryzującej się wysoką wchłanialnością z przewodu pokarmowego. Collaflex zawiera także witaminę C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki i kości.

Pełny opis produktu

Collaflex Osteum
60 kapsułek

Collaflex Osteum

60 kapsułek

suplement diety

Collaflex Osteum to preparat polecany jest osobom dbającym o utrzymanie prawidłowej kondycji chrząstki i zdrowych kości, zwłaszcza osobom starszym i osobom aktywnie uprawiającym sport. Zawiera w składzie Collatrin®, który dostarcza składniki występujące w tkance chrzęstnej: kolagen typu II, siarczan chondroityny oraz kwas hialuronowy. Ponadto zawiera witaminy: C, D3 i K2. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki i kości, a ponadto pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Witamina K oraz witamina D pomagają w utrzymaniu zdrowych kości.

Pełny opis produktu

więcej informacji

www